KONTAKT

Ta kontakt for en prat, presentasjon,
kundebesøk eller ønske om en befaring.

Vi ringer deg opp for avtale


Telefon:
22 88 67 00

Epost:
firmapost@aktivbygg.no

Organisasjonsnummer:
882 457 672

Åpningstider kontor:
Mandag til torsdag 07.00 – 16.00
Fredag 07.00 – 14.00

Kontaktpersoner

Amund Alm
Daglig leder
95 79 25 35
amund@aktivbygg.no

Ronny Horni
Prosjektansvarlig
95 27 77 00
ronny@aktivbygg.no

Ronnie Håkensen
Prosjektleder
41 21 89 69
ronnie@aktivbygg.no

Ludvik Dahlen
Byggeleder
93 20 13 71
ludvik@aktivbygg.no

Irene Berntzen
Byggeleder
45 44 40 17
irene@aktivbygg.no

Bjørn Thisted
Byggeleder
96 62 25 10 
bjorn.thisted@aktivbygg.no

Dag Haakenstuen
Økonomi/stab
91 11 43 14
dag@aktivbygg.no

Bjørn Ole Inglingstad
Prosjektansvarlig
41 62 40 17
bjorn@aktivbygg.no

Rune Helgesen
Prosjektansvarlig
90 61 46 16
rune@aktivbygg.no

Sonata Knizikeviciene
HMS Koordinator/ Prosjektsekretær
91 90 15 39
sonata@aktivbygg.no

Mads Gundersen
Byggeleder
41 54 38 45
mads@aktivbygg.no 

Lars Henrik Dihle
Prosjektleder
90 02 78 80
lars@aktivbygg.no

Kathleen Johansen
HMS-ansvarlig
46 92 08 07
kathleen@aktivbygg.no

Kjetil Johansen
Prosjektansvarlig
91 84 00 83
kjetil@aktivbygg.no

Enoch Larsen
Prosjektleder
92 61 81 88
enoch@aktivbygg.no

Jan Mortensen
Byggeleder
90 59 40 78
jan@aktivbygg.no

Kjersti Johnsen
Adm. ansvarlig
97 49 30 68
kjersti@aktivbygg.no

Pernille Fried Torstensen
Medier og kommunikasjon
92 48 23 44
pernille@aktivbygg.no