Content1 | col1

Kontakt oss

Telefon: 22 88 67 00
Faks: 22 88 67 10
firmapost@aktivbygg.no

Aktiv Bygg AS
Tvetenveien 152 
0671 Oslo


Vis større kart

Kontaktpersoner

Navn / Stilling   Mobil Epost
Amund Alm
Fungerende Daglig leder
  95 79 25 35 amund@aktivbygg.no
Gunnar Olafsen
HMS Ansvarlig
  90 17 28 98 gunnar@aktivbygg.no

Kathleen Johansen

HMS Ansvarlig

   46 92 08 07 kathleen@aktivbygg.no
Ronny Horni
Prosjektansvarlig
  95 27 77 00 ronny@aktivbygg.no
Bjørn Ole Inglingstad
Prosjektansvarlig
  41 62 40 17 bjorn@aktivbygg.no
Bent Erik Haakenstuen
Prosjektleder
  90 84 42 88 bent@aktivbygg.no
Kjetil Johansen
Prosjektleder
91 84 00 83 kjetil@aktivbygg.no
Rune Helgesen
Prosjektleder
  90 61 46 16 rune@aktivbygg.no
Jan Mortensen
Prosjektleder
90 59 40 78 jan@aktivbygg.no
Erling Rebbestad
Prosjektleder
97 75 89 95 erling@aktivbygg.no
Enoch Larsen
Byggeleder
  92 61 81 88 enoch@aktivbygg.no
Ludvik Dahlen
Byggeleder
93 20 13 71 ludvik@aktivbygg.no  

Ronnie Håkensen
Prosjektleder

41 21 89 69

ronnie@aktivbygg.no

Kjersti Johnsen
Sekretær / Økonomi
   97 49 30 68 kjersti@aktivbygg.no
Sonata Knizikeviciene
HMS Koordinator/ Prosjektsekretær
   91 90 15 39 sonata@aktivbygg.no

Arve Egeberg

Lager/sjåfør

   93 49 91 40 arve@aktivbygg.no

© Aktiv Bygg AS - Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital